TürkçeEnglish
Detaylı Bilgi: +90 530 301 47 38

Hakkımızda

 

YAZICILAR VE PROJETÜRK Şirketler Grubu

Faaliyetlerine 1990 yılında başlayan YAZICILAR VE PROJETÜRK Şirketler Grubu, İnşaat,İnşaat malzemeleri,turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran YAZICILAR VE PROJETÜRK Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle binin üzerinde nitelikli Otel ve konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

YAZICILAR İnşaatın ve Projetürk otel inşaatlarıyla yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden YAZICILAR VE PROJETÜRK İNŞAAT Grubu,turizminin gözde merkezlerinden Trabzon’da Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir.

Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Bu faaliyetlerin büyük öncülü Fethi Yazıcı , Mehmet Yazıcı kardeşler ile Yıllarca kulüp başkanlığı yapmış Ercan Saral ortaklıkları ile Türkiyede My konseptini Karadeniz ve Ege Bölgesine taşımayı başarmışlardır.

 

Projelerimiz

avenue-2
yazıcılar inşaat
inci-evleri